Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David F. Sandberg | ||
Michael Feldman
(asystent)
|
||
Noreen Dimster-Denk
(asystent)
|
||
Cory Johnson
(asystent)
|
||
Cyndi Martin
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Gary Dauberman | ||
Producenci | Ocena | |
James Wan
producent
|
7,2
|
|
Peter Safran
producent
|
||
Hans Ritter
producent wykonawczy
|
||
Walter Hamada
producent wykonawczy
|
||
Dave Neustadter
producent wykonawczy
|
||
Joshua Throne
kierownik produkcji
|
||
Michael Hubert
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Vincent Befi
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kerri Smeltzer
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jules Carideo
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Anthony LaPaglia
Samuel Mullins
|
||
Samara Lee
Bee Mullins
|
||
Miranda Otto
Esther Mullins
|
6,9
|
|
Brad Greenquist
Victor Palmeri
|
7,0
|
|
Lulu Wilson
Linda
|
||
Talitha Eliana Bateman
Janice
|
||
Stephanie Sigman
Siostra Charlotte
|
5,0
|
|
Mark Bramhall
Ojciec Massey
|
||
Grace Caroline Currey
Carol
|
5,5
|
|
Philippa Coulthard
Nancy
|
5,0
|
|
Tayler Buck
Kate
|
||
Lou Lou Safran
Tierney
|
||
Joseph Bishara
Demon Annabelle
|
9,0
|
|
Alicia Vela-Bailey
Ręce demona / Zła Mullins
|
6,0
|
|
Adam Bartley
Oficer Form
|
||
Lotta Losten
Agentka adopcyjna
|
6,0
|
|
Brian Howe
Pete Higgins
|
6,0
|
|
Kerry O'Malley
Sharon Higgins
|
6,0
|
|
Annabelle Wallis
Mia Form
|
7,1
|
|
Ward Horton
John Form
|
6,5
|
|
Fred Tatasciore
Demon (głos)
|
||
Liam James Ramos
Mały chłopiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karalee Austin
Członkini kościoła (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tyler A. Johnson
Ksiądz trzymający Annabelle (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bonnie Aarons
Demoniczna zakonnica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Trampas Thompson
Chudy mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Maxime Alexandre |
8,0
|
|
Anthony Barrese
(pomoc techniczna)
|
||
Brandon Cox
(dodatkowy)
|
7,0
|
|
Sean P. Fickert
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Benjamin Wallfisch |
7,0
|
|
Ric Markmann
(muzyka dodatkowa)
|
||
Dan Pinnella
(muzyka dodatkowa)
|
||
Chris Wagner
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Leah Butler |
5,0
|
|
Jasmine Bautista
(dodatkowy)
|
||
Susan L. Bertram
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Michel Aller |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Tim Williams
dyrygent
|
7,0
|
|
Charakteryzacja | Ocena | |
Shutchai Tym Buacharern
charakteryzator
|
||
Liz Mendoza
główny charakteryzator
|
||
Ken Niederbaumer
efekty specjalne makijażu
|
||
Samantha Rosenberg
główny stylista
|
||
Eleanor Sabaduquia
nadzorca charakteryzacji
|
||
Hugo Villasenor
charakteryzator
|
||
Tom Woodruff Jr.
charakteryzator
|
6,0
|
|
Scenografia | Ocena | |
Jennifer Spence
scenograf
|
7,0
|
|
Jason Garner
dyrektor artystyczny
|
||
Lisa Son
dekorator wnętrz
|
||
James Crain
stolarz
|
||
Jann K. Engel
projektant wnętrz
|
||
Caroline Louis
rekwizytor (asystent)
|
||
Martin L. Mercer
scenopis obrazkowy
|
||
Thomas Spence
główny rekwizytor
|
||
Timothy Stuart Hildebrandt
główny konstruktor dekoracji
|
||
Anthony Syracuse
koordynator konstrukcji
|
||
Adrian Valdes
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Adam Boyd
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Richard Bullock Jr.
mikrofoniarz
|
||
Bill R. Dean
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bill R. Dean
projektant dźwięku
|
||
Kris Fenske
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Paul Flinchbaugh
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kevin Froines
technik miksu
|
||
Shawn Holden
mikser (dodatkowe zdjęcia)
|
||
David Jobe
mikser imitacji
|
||
Ando Johnson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Adam Kopald
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Craig Mann
mikser ponownego nagrania
|
||
Sarath Mohan
mikser (Indie)
|
||
Joe Schiff
montaż dialogów
|
||
Robert Sharman
mikser
|
||
Charley Stauber
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Kathie Talbot
projektant dźwięku
|
||
Laura Wiest
mikser ponownego nagrania
|
||
Nate Underkuffler
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Mark Hawker
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Garry Cooper
technik
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Rich Delia
dobór obsady
|
||
Ryan Andersen
montaż efektów wizualnych
|
||
Karina Benesh
koordynator efektów wizualnych
|
||
Patrick Bramley
zecer
|
||
Jeremy Burns
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mitchell S. Drain
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bradley Gaines
zecer
|
||
Travis Nelson
zecer
|
||
Tony Noel
zecer
|
||
Molly Pabian
producent efektów wizualnych
|
||
Crystal Samuel
efekty wizualne
|
||
Richard Servello
zecer
|
||
Jennifer Silver
producent efektów wizualnych
|
||
Jorge Zavala
zecer
|
||
Emily Brobst
kaskader dublujący: Lulu Wilson
|
||
Emily Brobst
kaskader dublujący: Talitha Bateman
|
||
Brandon Cornell
kaskader
|
||
Arturo Dickey
układacz
|
||
Noelle Therese Mulligan
kaskader dublujący: Stephanie Sigman
|
||
Mark Norby
koordynator kaskaderów
|
||
Tree O'Toole
kaskader
|
||
Jill Stokesberry
kaskader
|
||
Katy Sullivan
kaskader
|
||
Austin Harris
operator kamery
|
||
Justin M. Lubin
fotosista
|
||
BJ McDonnell
operator kamery
|
4,0
|
|
BJ McDonnell
operator steadicam
|
4,0
|
|
Laura Merians Goncalves
operator kamery
|
||
Leigh Rathner
kamerzysta (asystent)
|
||
Tim Roe
kamerzysta (asystent)
|
||
Brian Sowell
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Nathan Stern
kamerzysta (asystent)
|
||
David E. Thomas Jr.
kamerzysta (asystent)
|
||
Tommy Tieche
operator kamery
|
||
Jimmy Ward
kamerzysta (asystent)
|
||
Nicole Wilder
fotosista (dodatkowy)
|
||
Victor Perez
animator
|
||
Nicki Katz
dobór obsady (asystent)
|
||
Taffy Schweickhardt
księgowy produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…